П’ять причин, чому варто народжувати в Маловисківському пологовому

Автор: Нова Газета

Народження дитини – найщасливіша подія в житті кожної жінки. Поки майбутня мама готується до зустрічі зі своїм щастям, завдання медиків – створити умови для цієї зустрічі. Комфорт, абсолютна чистота, турботливий і доброзичливий колектив, можливість отримати вчасну і висококваліфіковану допомогу в повному об’ємі – це про акушерсько-гінекологічне відділення Маловисківської лікарні.
Чому варто народжувати саме тут?

 

1. Комфорт

Ще у 2007 році у нашому відділенні впроваджені сучасні інноваційні перинатальні технології. Після проведення сучасного ремонту у нас з’явилося все, щоб породіллі почувалися як удома.

У відділенні функціонують затишні індивідуальні пологові зали з усім необхідним обладнанням: шведські стінки, функціональні ліжка, м’ячі для фітнесу, килимки, пологові стільці, які дозволяють вести пологи з вільним вибором позиції кожної жінки.

Породіллі перебувають зі своїми малюками у затишних індивідуальних палатах, де є всі умови – цілодобово гаряча вода, душ, холодильник, ліжка і дитячі ліжечка, побутова техніка. Є кілька двомісних палат. Жінки при бажанні можуть користуватися своєю білизною, домашнім одягом.

2. Партнерські пологи

У догляді за малюками матусям допомагають близькі та рідні, які мають доступ до відділення після належного обстеження – відсутність гострих респіраторних вірусних захворювань, туберкульозу, ну і, звісно, – тесту на коронавірус.

Важливе значення для благополучного перебігу пологів має участь у пологах і підтримка роділлі близькою людиною, адже процес пологів фізіологічно закладений болісний і, коли поряд із жінкою перебуває рідна людина, яка повністю з нею розділяє переживання і напругу, то, звичайно, пологи протікають з меншою кількістю ускладнень. До карантину відсоток партнерських пологів у нашому відділенні складав 87-91%.

3. Спільне перебування в палаті мами і немовляти

Крім того, передові технології передбачають перебування матері і дитини разом із моменту народження (всіх немовлят при відсутності протипоказань викладають на живіт мамі відразу після народження) до виписки, тобто у відділенні забезпечено 100% сумісне перебування матері і дитини, яке значно зменшує кількість захворювань і ускладнень післяпологового періоду. Активно підтримується і пропагується грудне вигодовування.

4. Забезпеченість обладнанням

У Маловисківській ЦРЛ функціонує сучасна мікробіологічна лабораторія, оснащена новітнім обладнанням, що дає змогу постійно здійснювати контроль за внутрішнім санітарно-епідемічним станом у пологовому відділенні.

Відділення оснащене апаратурою для проведення безпечних пологів: фетальний кардіомонітор, обладнання, необхідне для первинної реанімації новонароджених, реанімаційний столик з чистим теплом, інкубатор для недоношених немовлят, забезпечена подача кисню в пологові зали (Маловисківська ЦРЛ має свою кисневу станцію). Для проведення термінової ультразвукової діагностики в нічні години та вихідні дні у відділенні є ультразвуковий апарат.

Виписка зі стаціонару після нормальних пологів проводиться на 3-4 добу.

5.Фінансування пологів НСЗУ

На пологи до нашої лікарні можуть приїздити вагітні з будь-якого регіону області та країни – укладений договір з Національною службою здоров’я передбачає фінансування витрат за пакетом «Медична допомога при пологах».

І найголовніше, чим ми пишаємося, – у відділенні працюють висококваліфіковані спеціалісти, які мають великий досвід роботи в родопомічній службі. У момент пологів – найвідповідальніший момент – з породіллею постійно перебувають лікар-акушер-гінеколог (у Маловисківській ЦРЛ впроваджене цілодобове чергування таких лікарі), неонатолог або ургентний педіатр, акушерка, дитяча медсестра, які допоможуть, підтримають, заспокоять, нададуть повноцінну і своєчасну допомогу.

Будемо раді стати причетними до вашого щастя! Народжуйте з нами!

Світлана Манько,
завідуюча акушерсько-
гінекологічним відділенням
Маловисківської ЦРЛ

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА