Постраждалі від домашнього насильства зможуть отримати безкоштовну психологічну і юридичну допомогу

Автор: Нова Газета

Команда правозахисної громадської організації «Територія успіху» анонсувала поповнення переліку  послуг своєї  громадської  приймальні, а також  старт  телефонного запису на безкоштовні психологічні та юридичні консультації для постраждалих від домашнього насильства.

 

За словами виконавчої директорки «Території успіху» Інги Дуднік, за рік у  Кропивницькому зафіксували 1800 звернень до поліції, пов’язаних із домашнім насильством, із них лише три звернення – у соціальну службу. Це свідчить про недостатню обізнаність жертв домашнього насильства про можливі способи допомоги, психологічної та юридичної. Саме тому партнером проєкту стала дипломована психологиня Наталя Потапенко, а роботу юриста ГО Євгена Гурницького підсилить консультаціями уповноважений Верховної Ради з питань прав людини Олександр Жученя. 

«Багато жінок бояться виносити в публічну площину свої сімейні проблеми, особливо цє помітна серед матерів, які зазнають насильства від своїх дітей. Вони переймаються через можливий осуд суспільства, мовляв, погано виховала сина, тому й отримуєш. Ми спробуємо розібратися з цими моментами. Звісно, з дотриманням конфіденційності – це священне право людини, яка звертається по допомогу», – зазначила Наталя Потапенко, додавши, що готова комунікувати з клінтами будь-якими способами: через соцмережі, друковані засоби масової інформації, телефоном та під час особистих зустрічей.

Щоб привернути увагу до проблеми насильства у сім’ї, в «Території успіху» запускають подкаст особистих історій про жінок, які мають досвід аб’юзивних стосунків і можуть розповісти про свій шлях звільнення від них.

Отримати безкоштовну психологічну допомогу можна за телефоном 0684636082. Запис проводиться щодня, крім суботи та неділі, з 10.00 до 17.00. Крім того, можливий і очний прийом психолога на базі психологічної майстерні «Інсайт» (м.Кропивницький, вул. Кавалерійська, 17/19), проте записуватися слід заздалегідь за вказаним телефоном.

Юридичну допомогу постраждалим від домашнього насильства продовжуватиме надавати юрист ГО «Територія успіху» Євген Гурницький. Телефон приймальні 0932507646. Адреса офісу: м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи, 84, офіс 611. Прийомні дні – з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 16.00.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА