У Кропивницькому презентували фотопроєкт для допомоги безпритульним тваринам

Автор: Нова Газета

23 жовтня у Кропивницькому фотографиня Мирослава Липа презентувала благодійний фотопроєкт «Котики», у якому знялися кропивницькі чоловіки і вихованці притулку для тварин «БІМ».

 

За словами авторки, в основі ідеї проєкту лежить образ сильного і мужнього чоловіка, який може захистити слабших, а також концепція австралійського щорічного календаря з пожежниками, кошти від продажу якого йдуть на утримання безпритульних тварин.

«Наразі мета не зібрати кошти, а привернути увагу людей до проблеми безпритульних тварин, яка вирішується не за рахунок державного фінансування, а силами волонтерів. І це дуже важливо, адже ми ділимо світ з тваринами, які живуть на вулиці. Я вдячна волонтерам за їхню роботу і чоловікам, які відгукнулися і знайшли час для участі у проєкті. Від ідеї календаря не відмовились. Його будемо робити власними коштами і невеликим накладом. Всі виручені від продажу кошти будуть передані «БІМу», – зазначила Мирослава Липа.

Фотопроєкт «Котики» складається з 21 світлини. Участь у ньому взяло 13 моделей-чоловіків. Їх авторка шукала серед знайомих та у соцмережах.

«Всі зображені на фото тварини шукають сім’ї. Загалом у притулку перебуває близько 300 тварин: великі і маленькі, молоді і дорослі. І кожен із них чекає на свою сім’ю. Тому придивіться, можливо, когось і виберете собі», – додала волонтерка «БІМу» Євгенія Цапенко.

Виставка триватиме до 31 жовтня. Відвідати її можна щодня з 8:00 до 20:00 в кав’ярні «Театральна» (у приміщенні обласного театру ім. М. Кропивницького). Також всі охочі можуть залишити благодійний внесок для організації захисту тварин «БІМ» у спеціальній скринці.

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА