Після нічних мандрів опинився в комі

Автор: Нова Газета

На Світловодщині півтори доби розшукували дворічного хлопчика

 

Дворічний Богданчик із села Нагірного Великоандрусівської ОТГ зник вранці 16 березня. Повідомлення в поліцію надійшло об 11.40, схвильована мама розповіла, що Богдан грався на подвір’ї, проте вмить його не стало. Самостійні пошуки дитини не дали результатів. Хлопчик був одягнений в фіолетову куртку та взуття яскравого жовтого кольору, з дитиною був маленький собачка – за цими ознаками й орієнтувалися рятувальники та волонтери, які пішли на розшук дитини. 

Пошуки Богдана тривали більше доби. Територію обстежували за допомогою дронів та службового собаки, у безперервних пошукових заходах взяли участь понад 350 осіб. Обстежили площу обсягом більше 800 га, зокрема територію села, прилеглу місцевість – береги річки та лісовий масив, яри та поля.

Наступного дня в обід хлопчика знайшли за 4 кілометри від селища. Поки лікарі були в дорозі, правоохоронці зігрівали малого, загорнувши у поліцейський бушлат. Хлопчика негайно передали до Світловодської лікарні, деякий час він перебував у реанімації у стані коми (коли дитину знайшли, температура її тіла була 25 градусів). Зараз, за словами медиків, стан Богданчика стабільний – він поряд із мамою, добре їсть, дивиться мультики і набирається сил. 

Днями Богданчик зустрічав гостей. Як повідомили в пресслужбі обласної поліції, хлопчика відвідали Олександр Співак та Єгор Кривошей – поліцейські, які знайшли дитину. Правоохоронці поспілкувалися з мамою та подарували Богданчику цукерки, іграшки, серед яких – і футбольний м’яч. У майбутньому поліцейські, за згодою батьків, продовжуватимуть піклуватися про хлопчика, долучаться до його спортивного розвитку і, за словами тренера відомчої футбольної команди, керівника відділу професійного навчання поліції області Олександра Співака, обов’язково виховають чемпіона, який прийде на службу в поліцію.     

Мама хлопчика Анна Прилуцька щиро вдячна за допомогу в пошуку та турботу про її малюка. 

«Мені важко підібрати слова, щоб у повній мірі висловити свої почуття великої вдячності поліцейським за їхню роботу. Я дуже боялася за життя сина, він ще такий маленький… Коли його шукали, мені було складно, та я вірила, що вони впораються. Врешті, так і сталося», – говорить Анна.

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА