ГОРОСКОП НА 2015 РІК

Автор: Нова Газета

За східним (китайським) гороскопом 2015 рік – рік Синьої Кози (або Вівці). Символ року – Коза ‒ почне впливати на наше життя з 19 лютого. Згідно з гороскопом, цей рік буде роком кардинальних змін у всіх сферах нашого життя. Запальність, упертість, непередбачуваність – ці риси, характерні Козі, проявлятимуться і серед інших знаків гороскопу. Не будуйте глобальних планів, не будьте занадто впертими. Рік буде вдалим для наукових відкриттів та досліджень. А також і для тих, хто планує поповнення в сім’ї.

 

                               Овен                    

 

2015 рік принесе чимало нових ідей, пропозицій і радісних подій. Гороскоп обіцяє Овнам блискучий кар’єрний ріст. Овни стануть менш залежними від оточуючих, проникливішими і не такими наївними. Уже з початку року важливо визначитися з планами, оскільки Овна весь час відволікатимуть проекти, що заважатимуть зосередитися на конкретній справі і довести її до логічного завершення. Добре, якщо Овни матимуть опору і підтримку близької людини.  У 2015 році їм не варто гнатися за званнями і титулами, оскільки час для різкого кар’єрного стрибка ще не настав. Цим особистостям необхідно закріпитися на тій посаді, на якій вони перебувають. Це дозволить вже до другої половини року забезпечити репутацію стабільного і надійного партнера, якому можна довіряти і який налаштований серйозно. На руку цим особистостям зіграє і стриманість, якої Овнам ще треба буде повчитися, адже контролюючи свої емоції, вони досягнуть набагато більше. Цього року Овнам слід навчитися легше ставитися до грошей, по-філософськи сприймати промахи і невдачі. Ризиковані операції в цьому році Овнам протипоказані, а тому на наявні кошти потрібно на початку року придбати щось значиме, що буде мати ту ж вартість і в майбутньому, наприклад, житло або землю.

 

                               Телець               

 

Рік Кози обіцяє Тельцям непогані шанси для розвитку та влаштування на «тепленьке місце», яке при цьому дістанеться не так просто, як хотілося б. Для досягнення мети Тельцям доведеться працювати і руками, і головою. Цей рік буде корисним для Тельців, вони більше часу приділятимуть родині, плідно працюватимуть. Страхи Тельців з приводу свого майбутнього не матимуть під собою жодних підстав, адже вони незабаром зрозуміють, що можуть бути не тільки висококласними працівниками, але й талановитими управлінцями. Хоч перша половина року піде на розкачку, вже з середини літа Тельці зможуть похвалитися оригінальними рішеннями і новими перемогами. Не варто відмовлятися від пропозицій про нову роботу чи посаду. Тельцям головне повірити в себе і побачити підтримку з боку колег, після чого будь-яка робота піде, як по маслу.

 

Збереження власного здоров’я стане одним з найважливіших завдань для Тельця цього року. Гороскоп пророкує проблеми з дихальною системою. Саме тому варто задуматися про зміцнення імунітету та убезпечити себе від застуди і переохолодження.

 

                               Близнюки         

 

Для Близнюків 2015 рік у першу чергу буде пов’язаний з новими планами на майбутнє, про які варто задуматися саме на рубежі двох років. Гороскоп свідчить про те, що цей рік просто створений для важливих змін у житті. Особливістю року Кози буде удача і фарт, які супроводжуватимуть Близнюків протягом року і сприятимуть у корисних знайомствах. Близнюки протягом усього року будуть зовсім не проти зайняти керівне перспективне місце, однак для цього вони не підуть шляхом кропіткої роботи та завоювання авторитету в колективі, а будуть всіма силами прагнути шукати впливові знайомства, які допомогли б їм влаштуватися на бажану посаду. У більшості Близнюків ця задумка вдасться, але от чи зможуть вони грамотно управляти і закріпитися в новому колективі – питання. Зміни позитивно позначаться як на кар’єрі, так і на зарплаті. Близнюки цього року витрачатимуть кошти на потреби сімї, проте рік буде сприятливим і для купівлі житла або автомобіля. До речі, для великої покупки Близнюки позичатимуть гроші або братимуть кредити. Тут важливо розрахувати свої сили, щоб мати можливість вчасно повернути борги. Близнюки зовсім не замислюються над профілактикою хронічних захворювань та інших недуг, поки ті не починають серйозно шкодити організму, відгукуючись болями. У першій половині року дуже велика ймовірність травматизму, особливо на робочому місці, а значить, необхідно більше уваги приділяти техніці безпеки, особливо за кермом автомобіля.

 

                               Рак                       

 

Для Раків 2015 рік буде роком самовдосконалення та змін на краще. Підтримка родини і коханої людини допоможе їм доводити всі справи до кінця. За винагороду Рак отримає чималий прибуток, а також гарний досвід. Цілком можливо, що вже на початку року він буде змушений керувати колективом або приймати відповідальні рішення. У такій ситуації Раки зможуть блискуче проявити себе, звернувши увагу керівництва на свою персону. Це може стати стартом кар’єри. Якщо Раки хочуть, щоб цей рік не став ще одним періодом бідності і боротьби за виживання, вже з перших днів їм потрібно зайнятися чітким і грамотним плануванням. Друга половина року буде присвячена старанному зароблянню грошей і спробам повернути кредити. Раки досить рідко звертаються до лікаря, оскільки дуже бояться болю. Пам’ятайте, що самолікування ‒ справа вкрай небезпечна і ризикована. У першій половині 2015-го Раки зіткнуться із захворюванням, яке самотужки не вилікувати, тому до лікаря  все ж доведеться звернутися. До речі, з початку року вони повинні звернути увагу на стан шкіри, на якій проявлятимуться симптоми захворювань внутрішніх органів і сальних залоз.

 

                               Лев                       

 

Леви будуть проявляти небувалу активність, якою вони підкорюватимуть усіх. Для них рік Кози стане часом стабілізації тих процесів, які почали виходити з-під контролю. Насамперед це стосується сімейного життя. Лев із перших місяців 2015 року менше часу приділятиме своєму розвитку і більше думатиме про збереження та зміцнення вже наявного бізнесу. Лев давно зрозумів, що йому потрібен покровитель. Пошуком такої людини він і займеться у 2015 році. Зірки застерігають Левів від спокуси займатися фінансовими махінаціями. Вони навряд чи принесуть щастя і прибуток. Левам важко буде впоратися зі своїми емоціями, через що вони нерідко піддаватимуться нервовим розладам. Разом із тим, у Левів буде високий енергетичний потенціал, який стане гарним фундаментом для початку власної справи або створення сім’ї.

 

                               Діви                     

 

Для Діви 2015 рік не стане переломним. А все тому, що представники цього знаку зодіаку все завжди планують наперед і чітко живуть згідно з графіком. Гороскоп на 2015 рік натякає на те, що партнер Діви перестане відчувати нові емоції, через що у парі або в сім’ї все частіше траплятимуться конфлікти, що може стати причиною розлучення. Якщо Діва не почне змінюватися, наповнювати життя різними цікавими подіями, постійно радувати і дивувати кохану людину, незабаром вона залишиться одна. Діви матимуть гарні перспективи для подальшого зростання, їм доведеться працювати не покладаючи рук. Багато Дів будуть в колективі «робочими конячками», які тягнуть на собі весь вантаж роботи, тоді як високі зарплати отримуватимуть зовсім інші люди. Якщо Діви не поч-
нуть вимагати належної оплати праці, їм буде важко. Цього року зовсім несподівано почнуть з’являтися непередбачувані витрати, пов’язані з навчанням, лікуванням та допомогою своїм близьким, на які Діви зовсім не розраховували. Це може серйозно підірвати бюджет представника цього знаку зодіаку. Їм важливо почати думати не про те, як розпорядитися грошима, що залишилися, а про те, де заробити більше і як примножити свій дохід. Дівам цього року варто відпочити у санаторії, інакше хвороби вкладуть їх у ліжко (це може бути апендицит чи кіста).

 

                               Терези                

 

У загальному значенні представники знаку Терези проживуть дуже цікавий рік, в якому буде місце для несподіваних рішень і крутих поворотів долі. Гороскоп на 2015 рік для Терезів обіцяє їм зустріч, яка може перевернути все їхнє життя, яка змусить покинути насиджене місце роботи, а можливо, навіть і Батьківщину. Існує ймовірність, що Терези так закохаються, що вирішать перевернути власне життя, навіть у випадку, якщо вони вже мають сім’ю і дітей. Крім того, в середи-ні року ймовірна зустріч з людиною, яка допоможе відкрити власну справу. У багатьох представників знаку Терези з’явиться бажання ризикувати своїми грошима заради їх примноження, однак рік Кози точно не сприятиме цьому. Наявні гроші Терезам бажано поберегти до більш підходящої пори, яка настане наприкінці 2015 року. До речі, позичати гроші у 2015 році вкрай небажано, адже, можливо, борги не вдасться повернути, а розв’язання проблеми приведе в суд. Гороскоп на 2015 рік для Терезів обіцяє досить непередбачуваний рік у плані здоров’я. Навесні у Терезів можуть з’явитися болі у шлунку або суглобах, причину яких встановити буде важко. Терези довго не звертатимуть увагу на ці симптоми, доведеться провести деякий час у лікарні.

 

                               Скорпіон           

 

Скорпіони у 2015 році будуть як ніколи активні. Вони захочуть змінити своє життя і вийти на більш якісний його рівень шляхом зміни свого соціального статусу, одруження або кар’єрних перемог. Символ цього року – Коза ‒ всіляко допомагатиме і підтримуватиме людей, які народилися під знаком Скорпіона. Нове знайомство, яке відбудеться вже у середині року, допоможе людям цього знаку зодіаку стати мудрішими, досвідченішими, спритнішими, а значить кращими. У 2015 році Скорпіонам доведеться вчитися організованому підходу до будь-якої справи. Цей рік навчить Скорпіонів доводити справи до кінця. Цього року вони зав’яжуть корисні знайомства. Крім того, Скорпіонам потрібно навчитися спілкуванню з підлеглими. Цей період також відзначиться браком коштів і переживаннями з цього приводу. Скорпіона можуть пограбувати. У 2015 році у Скорпіона з’явиться конкретна мета для вкладень, заради якої ці люди і почнуть збирати кошти.. Головне не влазити в борги, віддавати які буде вельми проблематично. Непомірність в їжі, лінь і відсутність мотивації можуть призвести до того, що у деяких Скорпіонів з’являться проблеми із зайвою вагою. Дати поштовх цим хворобам може нервової розлад або стресова ситуація, яка трапиться в один з весняних місяців.

 

                               Стрілець            

 

Для Стрільців цей рік буде насиченим різними подіями, нерідко навіть авантюрними і ризикованими, що ще більше підігріє інте-рес цих особистостей до життя. Гороскоп на 2015 рік для Стрільця підказує, що ця людина з початку року відчує великий потяг до протилежної статі. Часто саме цей факт впливатиме на розвиток всіх інших сфер життя. Бажання заволодіти представником протилежної статі буде настільки сильним, що Скорпіон може зважитися на будь-який, навіть дуже ризикований вчинок, піддаючи небезпеці своє здоров’я і репутацію. Зірки попереджають цих людей про те, що не кожен випадок таких відносин закінчиться благополучно, а про наслідки ця людина може ще довго шкодувати. Народжені під знаком Стрільця будуть налаштовані на зміну роботи. До речі, від пропозицій роботи у великому колективі Стрільцям спочатку краще відмовитися. Непоганим видасться рік Кози для Стрільця в плані фінансових можливостей. Стрілець ризикує потрапити в неприємну ситуацію або навіть залежність від банківської системи. Окремо варто згадати і кінець року – час, коли ця людина може виграти велику суму в лотереї. Щодо здоров’я, то прийом ліків без призначення також може загрожувати Стрільцям непередбачуваними наслідками.

 

                               Козеріг                               

 

Козерогам не варто розраховувати на серйозний успіх у цьому непростому році. Цей період життя вимагатиме активності, розкутості, комунікабельності та вміння поступатися. Козерогам бракуватиме дипломатії та готовності відступити заради майбутнього кроку вперед. Гороскоп на 2015 рік для Козерога пророкує ускладнення відносин як в робочому колективі, так і в коханні. Деяким Козерогам навіть буде потрібна допомога психолога. А змінити їхнє ставлення до життя і оточуючих зможе взаємна любов або ж народження дитини. Позитивних емоцій і змін на краще варто чекати ближче до закінчення року. Кар’єрні звершення Козерогів будуть успішними. Амбіції цих людей не дозволять їм сидіти склавши руки чи відпочивати в той час, коли інші заробляють собі авторитет і гроші. Козероги грамотно розпоряджатимуться коштами та примножуватимуть їх навіть в найскладніших ситуаціях. Наприкінці весни їм доведеться боротися зі стресом, безсонням, проблемами із серцем.

 

                               Водолій             

 

2015 рік буде вдалим для Водоліїв. А все тому, що ці люди до будь-яких негараздів підходитимуть з байдужістю, а до можливостей розвитку і зростання ‒ з ентузіазмом. Руйнуючи стереотипи, Водолії будуть вигідно відрізнятися від інших людей протягом усього року. Але якщо на початку цього періоду до них будуть ставитися з підозрою і недовірою, то до кінця року Водолій обросте новими перспективними зв’язками, і можливо, навіть сім’єю. Гороскоп на 2015 рік пророкує таким особистостям успіх у коханні та пильну увагу з боку начальства. Хобі у 2015 році може стати основним джерелом заробітку. Зірки пропонують Водоліям звернути увагу на професії, пов’язані з творчим підходом і креативом, організацією свят, декоруванням і створенням образів. Наприкінці 2015 року з’явиться шанс швидко розбагатіти, проте для цього необхідно буде ризикувати. Порада щодо здоров’я: подумайте про режим, відмовтеся від жирного. Найбільшою перемогою стане відмова від куріння.

 

                               Риби                    

 

Для Риб настане період творчого розквіту і втілення в життя найсміливіших ідей. До цього часу Риби жили у світі умовностей, намагалися дотримуватися правил і законів, однак колись настає пора відмовитися від усього і почати жити сьогоднішнім днем, отримуючи задоволення від кожної прожитої хвилини. Саме це усвідомлення і прийде до Риб вже на початку року Кози. Зірки вказують на те, що дехто з Риб, які живуть у шлюбі, можуть зважитися на розлучення. У той же час багато Риб одружаться саме в цей період і навіть заведуть діточок. Тяга Риб до розвитку буде помітна всім. Особливий прогрес у розвитку буде спостерігатися у тих представників цього знаку зодіаку, хто захоплений творчістю та створенням шедеврів культури. При цьому варто бути готовим до різного роду провокацій та посилення конкуренції, не вішати ніс і не розкисати у випадках, коли Риб будуть переслідувати невдачі. Щоб збільшити свій дохід, Рибам варто йти на обдуманий ризик і часом навіть блефувати, щоб виграти. Варто навчитися цінувати зароблені кошти і вкладати їх у вартісні проекти. Із приходом весни Риби можуть відчувати нездужання через загострення хронічних захворювань. Необхідно попередити їх рецидив, інакше влітку можна потрапити до лікарні із загостренням, що, безсумнівно, не входить у плани жодної розсудливої людини. 

 

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА