"ЖІНКИ ПРОТИ ВІЙНИ"

Інна Тільнова
Автор: Інна Тільнова

У дні, коли, здавалось би, жінкам тільки насолоджуватись і приймати подарунки, прекрасна половина українства вирішила проявити солідарність і вийти на вулиці та майдани своїх міст із закликом до миру і єдності.

Жительки Сходу і Заходу, Півночі та Півдня протягом 8-11 березня довели: нам потрібен мир і ми готові за нього боротися у мирний спосіб. У Криму акція, яка відбулася 8 березня, зібрала за різними оцінками близько п’ятнадцяти тисяч учасниць, вони стояли вздовж дороги з кульками і плакатами, закликаючи світ почути їхні заклики.

 

У Чернігові кількасот жінок разом із дітьми молилися за май- бутнє нашої держави, під час аналогічної акції полтавчанки зі своїми дітьми, чоловіками та рідними малювали крейдою на асфальті антивоєнні гасла, квіти, сонечка, та інші малюнки.

Наприкінці акції у небо запустили жовті та сині повітряні кульки. Резолюції мітингів будуть відправлені до представництв ОБСЄ, ООН та жінкам Росії. До всеукраїнської акції долучилися і кіровоградки, які на площі Героїв Майдану зібралися, щоб висловити свою позицію за єдність України.

Вони тримали в руках плакати з написами «Україні – мир, Путін – геть!», «Матері проти війни!», «Російській окупації – ні!».

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА