Як учаснику АТО отримати безкоштовну путівку до санаторію?

Автор: Нова Газета

Консультація

 

Доброго дня, шановна редакціє. Чула, що учасники АТО мають право на безкоштовне лікування в санаторіях. Мій син – демобілізований, куди йому звернутися з цього приводу?

Олена П., м. Кіровоград

В області на черзі для забезпечення санаторно-курортним лікуванням перебуває 198 учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників АТО, для оздоровлення яких Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО виділила 210 путівок до таких санаторіїв: «Лермонтовський» (м. Одеса), «Золота нива» (смт Сергіївка, Одеська область), «Південь-Курорт-сервіс» на базі санаторію «Орізонт» (смт Сергіївка Одеської області), «Сонячний» (с. Вербівка Дніпропетровської області), «Дніпровський» (м. Дніпродзержинськ Дніпропетровської області), «Мошногір’я» (с. Будище Черкаської області), «Гусарське урочище» (с. Піддубне Новоукраїнського району), «Конча-Заспа» (м. Київ), «Феофанія» (м. Київ), «Карпатські зорі» (с. Модричі Львівської області).

Розподіл путівок для лікування учасників АТО здійснюється департаментом між районними та міськими управліннями соціального захисту населення відповідно до потреби. Станом на 1 листопада вже оздоровлено 94 учасники бойових дій з числа учасників АТО. Та є можливість для оздоровлення усіх бажаючих учасників АТО.

Згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням, затвердженим постановою Кабміну від 31 березня 2015 року №200, право на безкоштовне забезпечення путівками мають учасники бойових дій та інваліди з числа учасників АТО.

Для взяття на облік на санаторно-курортне лікування треба подати до управління соцзахисту населення за зареєстрованим місцем проживання заяву, медичну довідку лікувальної установи за формою 070/0, копію посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни та документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань АТО в районах її проведення.

Віталій Юхименко, 

заступник директора департаменту соцзахисту населення Кіровоградської ОДА

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА