Чому закривають Смолінську шахту. Питань більше ніж відповідей

Розмови про закриття Смолінської урановидобувної шахти з’явилися досить давно. Ще у грудні 2021 року Смолінська селищна рада забила на сполох через інформацію, що Міненергетики готує наказ про виведення шахти в режим сухої консервації з 1 січня 2023 року. І ось вже 6 січня цього року прем’єр-міністр підписує документ під назвою «Концепція Державної цільової екологічної програми зняття з експлуатації уранового об’єкта на 2023-2027 роки».

Детальніше...

Дві рідні сестри в лавах ЗСУ: як на війну потрапляють жінки

За даними Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних сил України, понад 40 тисяч жінок перебувають на військових посадах, з них понад 5 тисяч жінок нищать росіян у зоні бойових дій. Для порівняння, торік у війську проходило службу 24897, у 2017-му – понад 23 тисячі, а у 2008 році їх було всього 1800.

Детальніше...

Реєстроване партнерство: не шлюб, але величезний крок на шляху до шлюбної рівності

«У цей час кожен день може бути останнім. Хай люди однієї статі отримають можливість створити сім’ю й мати офіційний документ, що підтвердить це. Їм необхідні такі ж права, що й у традиційних пар».

Детальніше...

«Домовий» Бахмута: історія життя та смерті воїна з Кіровоградщини

Четверта ранку. Селище Рівне, що в Новоукраїнському районі, ще куняє. В домівках спокійно дрімають люди, навіть сонце не поспішає вставати.

Детальніше...

Тютюнове ярмо в часи війни: що змушує українців курити більше?

 

Кількість українців, які зовсім не курять, скоротилася на 4,7% у порівнянні з початком 2021 року і складає зараз 68,8%. Два роки тому не вживали тютюн 73,5%. Про це свідчить порівняльний аналіз результатів опитувань, проведених КМІС на початку 2021 року і наприкінці 2022 року.

Детальніше...

НА ТУ Ж ТЕМУ

МЕДІЙНИЙ ПАРТНЕР

РЕКЛАМА