Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Василь Белень: «Я не здався»

26-річний Василь Белень родом із села Каніж Новомиргородського району. На його молодий вік припало чимало випробовувань, найстрашніше з яких – війна. До Дня захисників і захисниць України ми поговорили з Василем про його маленьку історію, яка, віримо, є частиною великої історії перемоги. 

Детальніше...

Попельнасте – степова перлина

Зізнаюся: ставлюся скептично до подібних формулювань, адже дуже часто далі штучних афоризмів, які мали б характеризувати якийсь населений пункт, справа не йде. «Перлин на папері» вистачає, і не тільки на Кіровоградщині. Але з Попельнастим сталося все інакше.

Детальніше...

Як голованівські школярі вивчали етнокультуру Польщі

Цієї мандрівки могло б і не бути. Бо змінювалися карантинні зони, зростала захворюваність на коронавірус, змінилися правила виїзду за кордон, за дві доби до вильоту з’явилася потреба в оформленні додаткових документів…

Детальніше...

Вокаліст «Бумбоксу» у Кропивницькому – про зйомки, пісні і співпрацю із Жаданом

Минулими вихідними у Кропивницькому у рамках всеукраїнського туру “Таємний код: Рубікон” відбувся концерт гурту “Бумбокс”. Перед виступом вокаліст Андрій Хливнюк розповів Першій електронні газеті про співпрацю з Сергієм Жаданом, вихід нової пісні та про написання ймовірного саундтреку до фільму.

Детальніше...

Сергій Лавров: Радію, коли діти виходять з уроку задоволеними

Щороку в першу неділю жовтня в Україні відзначають професійне свято працівники освіти. Традиційні привітання освітян часто залишають за кадром титанічну працю, яка лягає на плечі вчителів і закулісся якої знають самі педагоги та їхні близькі. Адже щоб встигати за сучасними дітьми та зацікавити їх навчанням, вчителям потрібно і самим не пасти задніх у підходах і технологіях викладання. Тож «Нова» вирішила поцікавитися, як залишати предмет цікавим та бажаним для школярів в одного з кращих вчителів України за результатами премії Global Teacher Prize Ukraine – вчителя фізичної культури НВО №6 м. Кропивницького Сергія Лаврова.

Детальніше...