Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Смерч у Кропивницькому: такого ще не було

У Кропивницькому внаслідок смерчу, який пронісся містом у суботу, 17 жовтня, зруйновані понад сто обійсть, вирвано пів сотні дерев, знеструмлено будинки на десятках вулиць. Люди відбулися переляком, але зазнали величезних збитків.

Детальніше...

Щоб несоромно було дивитись в очі землякам

Дмитро Брайченко балотується у депутати Великосеверинівської сільської ради по округу, до якого входить село Високі Байраки. На відміну від багатьох кандидатів, він не представляє жодну із партій – йде самовисуванцем.

Детальніше...

Ветеран російсько-української війни Сергій Шагін: Ми зможемо перемогти

Корінний кропивничанин Сергій Шагін на війну пішов добровольцем. До війни встиг попрацювати у багатьох сферах: торгівлі, будівництві, промисловому виробництві тощо. Окремий рядок у біографії – Революція гідності. 

Детальніше...

Сад з імунітетом

«Пане Олеже, це рай?» – «Інколи сад може бути й пеклом», – іронічно відповідає Олег Сергійович Оврас – засновник Велесового саду, що росте у Цибулевому… 

Детальніше...

«Коли більше об’єднує»: на Кіровоградщині стартував міжнародний культурний проєкт

Минулий тиждень був особливо насиченим для всього учнівського і педагогічного колективу Голованівського ліцею. Адже тут проходив перший етап міжнародного освітньо-культурного проєкту «Коли більше об’єднує, ніж розділяє», розроблений громадськими організаціями «Баба Єлька» (Україна, Кіровоградщина) й
«O wilku mova» (Польща, Сілезія).

Детальніше...