Повідомлення
  • There is no category chosen or category doesn't contain any items

Як розкодувати ТБ? Ніяк!

З 20 січня глядачі супутникових антен втратять доступ до 23 українських каналів. Їхній сигнал буде закодовано. Майже шістьом мільйонам українців доведеться або платити за перегляд, або шукати альтернативу. Які канали зникнуть із вільного доступу і чому? На ці питання спробували відповісти експерти Центру громадського моніторингу та контролю.

Детальніше...

Про перерахунок пенсій особам, які досягли 65 років

Мінімальний розмір пенсії за віком для осіб, які досягли 65 років, за наявності у чоловіків 35 років, а у жінок 30 років страхового стажу встановлюється у розмірі 40 відсотків мінімальної заробітної плати, визначеної законом про Державний бюджет України на відповідний рік, але не менше прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

Детальніше...

На місці площі Героїв Майдану пропонують створити площу Майбутнього

Автором ідеї став власник галереї «Єлисаветград» Микола Цуканов.

Детальніше...

З відходами допомагають впоратися…черв’яки

Шановна редакціє, цікавить таке питання: віднедавна у платіжках за вивезення твердих побутових відходів з’явилася графа «захоронення». Хотілось би дізнатися, яким чином «захоронюють» сміття.

Дмитро Корчаченко,
м. Кропивницький

Детальніше...

Вони повернулися після 1777 днів пекла

29 грудня під час так званого великого обміну між Україною й Росією звільнили 81 українського бранця Кремля. П’ятеро із них залишилися на окупованих територіях з сім'ями, а 76 повернулися на Батьківщину по цей бік лінії фронту (12 військовослужбовців і 64 цивільних). Сепаратистам передали 129 осіб, серед яких чимало громадян України – п’ятеро «беркутівців», обвинувачених у розстрілі активістів під час Революції Гідності, терористів та інших зрадників. 

Детальніше...