«А ви вже з антитілами»?

Схоже, питанням року-2021 буде щось на зразок «Чи ви вже маєте антитіла до ковід-19» або «А ви вже щепилися?» Перші слова у відповідь на ці запитання дозволяють зробити висновки про те, наскільки добре в людини з критичним мисленням і наскільки вона серйозно оцінює загрозу пандемії. «Я розумію, що щеплення потрібні і вакцинація може врятувати людство, але щепитися невідомою речовиною, яка не пройшла багаторічних випробувань,  я не готова», – каже моя подруга, і вона має рацію.

Детальніше...

Про інші погані новини

У Кропивницькому на території Лісопаркової зони (а якщо точніше, то по вулиці Холодноярській) планують побудувати готель. Раніше земля належала трьом різним людям, тепер – одній приватній компанії. Новий готель може з’явитися на місці струмка та біля озера Котяче Око.

Детальніше...

Їздили за п’ять, поїздимо і по сім

Днями моя добра знайома відсвяткувала рік ходіння Кропивницьким пішки. Такий особистий протест вона почала з часу карантину, коли громадський транспорт через ризики розповсюдження коронавірусу спочатку припинив роботу, а згодом з’явилося правило не брати стоячих пасажирів. Відмову від користування громадським транспортом Кропивницького Олена назвала одним із найкращих своїх досягнень 2020 року.

Детальніше...

Правила не для всіх

В Україну ніяк не зайде весна. Ніяк не розвидняються правила вакцинування. Ніяк не засвітить світло в кінці коронавірусного тунелю.

Детальніше...

Централізація

«Це раніше в нас був сільський голова, та ми мали, до кого звернутися, а тепер у нас староста не місцевий, ми його не знаємо і він нас теж». Приблизно таку думку часто доводиться чути від місцевих жителів, коли ми з колегами працюємо на виїзді. Не знають вони не лише це. А й чи буде працювати сільський клуб (у Розсохуватці, наприклад, його вже закрили), чи діятиме поштове відділення, чи буде ходити автобус, чи не закриють у наступному навчальному році школу.

Детальніше...