Проза життя

Кропивницький (вдруге з новим іменем) відгуляв 263-й день народження. Від місцевих жителів чула різні відгуки: хтось розповідав про святкові вихідні із захопленням, хтось дивувався, а інші були розчаровані.

Детальніше...

ПЕРШИЙ «КРОК»

У понеділок, 11 вересня, у Кропивницькому почала роботу перша в історії міста альтернативна школа. Її назвали «КРОК» (ця абревіатура розшифровується як «Кропивницький Оксфорд»).

Детальніше...

«КРОПИВНИЦЬКИЙ» НЕ ДЛЯ ВСІХ

У понеділок, 28 серпня, в касі театру не брали слухавки, а у філармонії було зайнято. Вже 29 серпня в місті стартував Всеукраїнський фестиваль «Кропивницький-2017», який завдяки огріхам організаторів вже встиг зажити слави містечкового. Усе через рішення організаторів не продавати квитки, а роздавати запрошення. Правила – за яким принципом і хто отримуватиме ці запрошення – залишилися невідомими.

Детальніше...

Інна ТІЛЬНОВА «КРОПИВНИЦЬКИЙ» ДЛЯ ВСІХ

«Опять єта бандеровская музика», − прозвучало в мене за спиною, коли я вже зібралася виходити з маршрутки. Дві бабуні з нафарбованими нігтями і сумочками в тон одягу з ненавистю дивилися на площу Героїв Майдану. А там саме мав слово Сергій Жадан із піснею «Вибори». 

Детальніше...

МУРАЛ ДЛЯ МУЗЕЮ

Скоро в центрі Кропивницького має з’явитися перший справжній мурал-арт – на стіні обласного художнього музею зобразять… Поки що ніхто не знає, що буде намальовано, підготовка до появи стінопису триває вже кілька місяців – із початку літа команда КОХМ чекає на креативні ідеї.

Детальніше...

Loading...