КАНДИДАТИ Й ГОДІ

Ми вже говорили про те, що ні кольори, ні нові-старі гасла, ні політичні напрямки нинішніх, та й будь-яких інших кандидатів, не здатні нас здивувати. Кожен використовуватиме власні критерії, щоб обирати президента. Але без іронії та скептицизму в оцінці передвиборчих баталій не обійтися. Це прекрасні інструменти, які дозволяють не втратити глузд, не пересваритися з родичами і колегами на роботі і спокійно пережити весну-2019.

Детальніше...

РЕТЕЛЬНІШЕ ПІДБИРАТИ СЛОВА

Будь-яке нове слово може миттєво змінити своє значення – все залежить від декорацій.

Детальніше...

А ВИ ЗАПОВНИЛИ ЗАЯВУ?

 

11 січня набули чинності зміни до Кримінального Кодексу України, які посилюють боротьбу проти домашнього насильства. Зміни стосуються інтиму, який тепер на законодавчому рівні має відбуватися лише за взаємною і добровільною згодою. Нібито логічне правило, яке тепер прописане офіційною мовою в офіційному документі. Але скільки шквальних емоцій воно викликало, скільки побоювань, домислів і пліток!

Детальніше...

БУДЕ ВЕСЕЛО

Щоразу передвиборна кампанія і сценарії, за якими вона проходить у маленьких провінційних містах, мають особливу привабливість. Всі більш-менш активні локальні активісти вже встигли побувати в різних партіях, не цураючись відверто змінювати політичні вподобання.  Що ж поробиш, люди мислять, змінюються разом із світом навколо і в цьому нібито немає нічого крамольного.

Детальніше...

ЗЕ ШОУ

Коли випадковий таксист протягом усієї нашої мандрівки наводив аргументи, чому він голосуватиме за Зеленського, я вважала, що хтось із друзів вирішив наді мною пожартувати.

Детальніше...

Loading...