Безпека

Головним кадром останніх днів, який стоїть пеклом в моїх очах і, я впевнена, в очах тисяч українців, є фото пшеничного поля, яке палає у вогні. Зняте з висоти пташиного польоту, сам на сам зі своєю бідою. Якщо апокаліпсис існує, то він має саме такий вигляд – вигоріле поле хліба в країні, яка бореться за своє існування з концентрованим злом.

Детальніше...

Зміниться все

Півтора дні я їхала додому з Чехії. Серед пасажирів мого автобуса – виключно жінки і діти, чиї розмови неможливо не чути, як би ти не хотів дистанціюватися. Тому мимоволі ми практично стали однією великою родиною за час, виділений на тривале повернення в Україну. 

Детальніше...

Про маркетинг

Я їду в переповненій маршрутці. Грає радіо «Байрактар», реклама пропонує суші «Джавеліна». Перед тим на зупинці у двох із трьох хлопців футболки з написами «Доброго вечора, ми з України», тризубом та контурами всім відомого корабля «Москва». (Та й на моїй футболці напис «Воля», чого гріха таїти). 

Детальніше...

Про танці під час війни

Нещодавно проєкт «Баба Єлька» запросили до гурту творчих волонтерів, щоб допомогти зібрати кошти для підтримки наших військових. Нам запропонували провести майстер-класи з традиційного співу і танців посеред вулиці, де ходить найбільше людей і кидають у скриньку для Збройних сил найбільше грошей. Різні митці з Кропивницького таким чином зібрали понад 450 тисяч гривень, на які вже купили два автомобілі для фронту. Серед тих, хто виступав на вулиці, були не лише співаки, а й, наприклад, наш улюблений оркестр 3-го полку імені Святослава Хороброго. 

Детальніше...

Про передплату на друге півріччя

Минулої п’ятниці в Кропивницькому біля стін головного офісу Укрпошти відбувся День передплатника. Якраз закінчився сигнал повітряної тривоги, і ми вийшли на агітаційний ярмарок, щоб нагадати про те, що пора передплачувати «Нову газету» на друге півріччя.

Детальніше...