Щоб не забути головне

Ніщо так не ілюструє ситуацію в країні, як довгі розмови за різдвяним столом. Розчарування, надії, страх за майбутнє, ненависть до чиновників різних ланок, анекдоти про корупцію чи відмивання коштів. Роздуми про те, чому знаємо, та мовчимо, чому байдужі і кому «оце все розгрібати». Чи підвищать пенсію, чи платитимуть лікарям більше, чи буде ще новіший штам ковіду.

Детальніше...

Яким буде 2022

Така вже людська натура – щось як в’їсться у пам'ять, то навіть якщо не хочеш думати «про великого рожевого слона», думаєш. Чи стоячи у довжелезних чергах, чи готуючи нову партію салатів вже до різдвяного столу, мабуть, лише жменька українців згадувала про те, що за вікном війна, що триває пандемія, і хоча й кількість заражень меншає, та кількість смертей від корони стабільно висока.

Детальніше...

Раптом-читаюча нація

Українці, яким пощастило мати в руках смартфони, масово почали витрачати законно здобуту в процесі вакцинації від ковіду тисячу. Хтось вже має подібний досвід, хтось – на низькому старті. 

Детальніше...

Що хорошого, що поганого

«Нова газета» і «Баба Єлька» завершують 2021-й рік із втіленим у життя омріяним проєктом – книгою «Смачна Кропивниччина».

Детальніше...

Там у них є майбутнє

Коли президент Володимир Зеленський під час інавгураційної промови обіцяв, що за чотири роки Україна перетвориться на країну, з якої не емігрують, а в яку повертаються з усього світу, бо тут найкраще, це звучало фантастично. Хоча серед обіцянок ніде не звучало інформації про методи такого стрімкого повернення, та це був ніби натяк: вірте мені, Україна стане безпечнішою, комфортнішою, легшою для життя, і в мене є план, який я поки що не озвучую.

Детальніше...