ВДЯЧНІ

Інна Тільнова
Автор: Інна Тільнова

Останню в нинішньому році колонку редактора дуже хочу присвятити не президентові, не міському голові, не політикам різних мастей і проблемам, які вони зазвичай нам створюють, а вам – нашим головним партнерам і друзям.

 

Кожному, хто писав, телефонував, приходив. Хто приносив мед і горіхи, підгодовував цукерками, робив замовлення і навіть критикував.

Дякуємо усім!

Тетяні Іванівні Шило, яка зберігає примірник газети з 2012-го року і користується кулінарними рецептами та порадами народної медицини.

Іванові Максимовичу Стьожці із села Михайлівки Олександрівського району, який читає газету вже 19 років і, сподіваємося, читатиме двадцятий.

Дякуємо А. Бибик із Устинівки за поради щодо введення рубрики «Спортивні новини».

Любові Павлівні Хоньці з Нової Осоти за те, що радить нашу газету усім свої друзям.

Валентині Петрівні Лебідь із Кам’яного Броду, яка у гурті подруг із місцевого колективу співає пісні, що ми публікуємо… Дякуємо Василю Микитовичу Демчаку за те, що радить публікувати більше аналітики і інформації про футбольні клуби «Олександрія», «Інгулець» і як живеться «Зірці». Радить відновити кросворд і писати більше оповідань у рубриці «Щось для душі» (так і зробимо, пане Василю!).

І Лідії Кацурі із Нової Праги за те, що своєму листі обіцяє не проміняти «Нову» на якусь іншу (цінуємо ці слова!).

Валентині Кузьмівні Гордашко із Полтавки Компаніївського району – за те, що п’ятниця для них із чоловіком – найулюбленіший день у тижні, бо цей день – «Нової газети».

Спасибі Олександрі Михайлівні із села Доброго Вільшанського району за побажання творчих успіхів, миру, добра і міцного здоров’я. Це взаємно! Ще один особливий привіт – родині Шевчуків, які працюють у Гурівському лісництві (Долинський район) і передплачують «Нову газету» з 2016-го року. Хоч вони проживають за межами населених пунктів, у Гурівському лісі, та отримують газету вчасно. «Вона нам подобається своїм змістом, а особливо цікавлять новини, корисні поради про роботу у саду і на городі, кулінарні рецепти…» – пише Тетяна Шевчук, принагідно бажаючи у своєму листі щастя, достатку, мирного неба і світлого майбутнього.

Дякуємо Л. Белінській із села Олександрівки Олександрівського району, яка створила справжній архів із номерів «НГ». Попри мізерну пенсію, вона, як і сотні наших відданих читачів, змогла виділити гроші на те, щоб передплатити «Нову газету» на 2020-й рік.

Ми щиро віримо, що всі наші передплатники, з якими ми спілкувалися через сторінки «Нової» у 2019-му, залишаться з нами і у 2020-му році. Віримо, що попри малі пенсії, «сюрпризи» від Укрпошти, погані дороги і весь «традиційний набір» сучасного українця ми залишатимемося разом, на зв’язку.

Адже з «Новою газетою» у новий рік – це хороша і тепла традиція.