Вибір завжди за нами

Інна Тільнова
Автор: Інна Тільнова

У Кропивницькому почалися перші рухи, спрямовані в напрямку майбутніх місцевих виборів: нехитрим методом телефонного опитування відбувається «намацування» настроїв електорату.

 

Кого ж пропонують обирати? Звісно, серед гіпотетичних мерів обов’язково згадують і ім’я нинішнього міського голови Андрія Райковича, який, до речі, нещодавно увійшов до десяти найвідповідальніших міських голів в Україні відповідно до втілених у життя передвиборних обіцянок.

Поряд із ним – прізвище його наполегливого конкурента на минулих місцевих виборах Артема Стрижакова, який вже точно задекларував свої наміри, зібравши 1 червня пресконференцію, щоб заявити про створення муніципальної партії місцевого розвитку «Перспектива». Партія – ідеологічне продовження громадської організації «Перспектива міста», створеної п’ять років тому.

Серед прізвищ імовірних кандидатів на посаду міського голови, озвучених під час опитування, опинився Євген Скирда (засновник відомого далеко за межами Кіровоградщини клубу «Борець»), а також колишній народний депутат, бізнесмен Олександр Горбунов (який, до речі, продовжує триматися в полі зору – нещодавно у Кропивницькому відкрив футбольний майданчик, а ще постійно нагадує про свою причетність до реконструкції парку «Перемога», відомому як Міськсад).

До переліку можливих кандидатів також увійшли депутат міської ради Кропивницького Олександр Цертій, вірний партії «Батьківщина», керівник обласного штабу «Слуги народу» Михайло Бежан і депутат міськради Рафаель Санасарян, які також досить упізнавані у місті.

Цікаво, що керівник клубу «Борець» Євген Скирда назвав інформацію про те, що він нібито балотуватиметься у мери Кропивницького та ще й від «Слуги народу», маячнею і запевнив, що у нього є справи важливіші, ніж змагатися за посаду міського голови.

Що стосується офіційної кандидатури на посаду міського голови Кропивницького від такої любої українцями кварталівської партії «Слуга народу», то наразі єдиного кандидата ще не визначили.

Проте по кількості згадок у місцевих ЗМІ та обличчях на біл-бордах, «хороших справах», свіжих сайтах чи безкоштовних газетах, акціях і нових встановлених лавочках на районі  вже найближчим часом можна буде зрозуміти, хто таки буде мітити у крісло міського голови і хто матиме найбільші шанси. І чи голосуватимуть цього разу, заплющивши очі, орієнтуючись лише на назву партії, не аналізуючи потенціал кандидата та його політичну біографію.

А тим часом, вибори вже починаються, а епідемія ще не завершується: щодня кількість хворих в Україні стабільно висока, але, незважаючи на це, кількість фотографій з моря в соцмережах так само стабільно росте.

Вибір завжди за нами – як провести відпустку і за кого голосувати. І те, і інше може серйозно вплинути на наше майбутнє.