Генератор

За десять хвилин до 16.00, коли на моєму районі за графіком мали вимкнути світло, коли ми за традицією мали поставити на своїх підвіконнях свічку пам’яті, зазвучала сирена, яка сигналізувала про відбій повітряної тривоги. 

Детальніше...

Всі дороги ведуть у Херсон

Поки українські воїни гуртуються фотографуватися біля стели з написом Херсон, хтось із місцевих лаштує до неї драбину і лізе з банкою жовтої фарби в руках. Зафіксована фотографом мить увійде в історію – 2022-й, середина листопада, якраз за десять днів до річниць наших найважливіших революцій, Херсон повертається в Україну. 

Детальніше...

Економимо

По обидва боки під лісом стоять автомобілі – грибники спішать уловити момент – вихідні, бабине літо і зранку ще не було ракет… Відро грибів-опеньок на узбіччі продають за 200 гривень. І якийсь заробіток, і наїдок, і економія на дорогому м’ясі, і медитація, спосіб відволіктися від постійних новин про втрати на фронті. (Правда, якщо збирати з розумом та за інструкцією). Вже остогидлу сирену в лісі не чутно, інтернету немає, щоб почути звуки з телефонного додатку «Тривога»… 

Детальніше...

За графіком

Міська рада Кропивницького нарешті замінила статичну картинку, яка супроводжувала новини про загибель кропивничан на війні. Замість завжди однакового фото Далекосхідного кладовища тепер інформацію про прощання з Героями-захисниками супроводжують прижиттєві світлини, з яких на нас дивляться світлі воїни. 

Детальніше...

Щодня

«Але в Рубіжному він точно кокнув не одного кацапа», – сміється і плаче водночас моя подруга, стоячи під дощем біля могили свого рідного чоловіка. До повномасштабної війни в неї було прекрасне почуття гумору, вони з Сергієм були такими схожими своїми усмішками і оцінкою світу навколо. 

Детальніше...