МИ НА ПРАВИЛЬНОМУ ШЛЯХУ

У п’ятницю, 2 листопада, про проект «Баба Єлька» і про «Нову газету» дізналися найпросунутіші медійники з України та світу. Майже дві сотні журналістів, редакторів, маркетологів, піарників говорили про світові тенденції в медіа, ділилися досвідом і відповідали на запитання на Х Конгресі інформаційних сайтів та міських порталів.

Детальніше...

ВСЕ НАЛАГОДИТЬСЯ

«Може, новий президент прийде та все наладиться», − каже мій сусід, затягуючись цигаркою. Його невиліковно хворій старенькій дружині не вистачає пенсії на купівлю навіть третьої частини необхідних ліків, тому подружжя щиро радіє несподівано теплій осені – можна зекономити хоча б на опаленні. Донька цього чоловіка пенсійного віку недавно повернулася із заробітків, перспектив у Кропивницькому не побачили і онуки – поїхали навчатися до столиці.

Детальніше...

ТРАКТОР В ПОЛІ ДИР-ДИР-ДИР

Мене найбільше лякають біл-борди, з яких звучить слово «мир». І чим ближче до президентських виборів, тим голосніше воно звучатиме, тим більшими буквами нам його писатимуть, тим більше маніпулюватимуть поняттям «не війна».

Детальніше...

РІДНІ ГОСТІ

Протягом тижня в Кропивницькому коїлося щось культурно-неймовірне – з гастролями на сцені обласного театру виступав Івано-Франківський музично-драматичний театр імені Івана Франка.

Детальніше...

ЯМА ДЛЯ ЖКГ

У інтернет-мережі з’явився новий гіркий жарт: на три речі можна дивитися вічно – як горить вогонь, як тече вода і як ремонтують кропивницьку вулицю Чорновола.

Детальніше...

Loading...