А ВИ ЗАПОВНИЛИ ЗАЯВУ?

 

11 січня набули чинності зміни до Кримінального Кодексу України, які посилюють боротьбу проти домашнього насильства. Зміни стосуються інтиму, який тепер на законодавчому рівні має відбуватися лише за взаємною і добровільною згодою. Нібито логічне правило, яке тепер прописане офіційною мовою в офіційному документі. Але скільки шквальних емоцій воно викликало, скільки побоювань, домислів і пліток!

Детальніше...

ЗЕ ШОУ

Коли випадковий таксист протягом усієї нашої мандрівки наводив аргументи, чому він голосуватиме за Зеленського, я вважала, що хтось із друзів вирішив наді мною пожартувати.

Детальніше...

2019-Й – РІК ПЕРЕМОГ

Справжня різдвяна погода надихає на святковий настрій. Ми щойно повернулися зі своїх редакційних мандрів, нарешті перечитали усі ваші листи і остаточно пересвідчилися в тому, що головне багатство нашого краю та й усієї України – це люди.

Детальніше...

ПРОРОКУЙМО!

Коли редакція намагалася знайти інформацію про те, що віщують астрологи і мольфари Україні у майбутньому, ми помітили цікавий момент: на багатьох інформаційних сайтах ніби під копірку повідомляється: війна закінчиться, як тільки до влади прийде новий президент, Україна і Росія створять міцний економічний союз і стануть могутнім противником НАТО.

Детальніше...

Листи у 2019-й

«Я не знаю, прочитаете ли вы это письмо, но точно знаю, что мы своих не бросаем. Желаю вам силы и воли».

Детальніше...

Loading...